וואטסאפ ארגוניהאם צריך וואטסאפ לעסקים?

תקשורת בן ארגונית הינה חשובה, מפרה ובעלת ערך רב לעובדים ולמעסיקים. כמעסיק הייתם רוצים לשמור על התכתובת בתוך הארגון וכעובד אתם מחפשים הפרדה בין החיים הפרטים לחיים התעסוקתיים.

לכן ארגונים רבים עברו להשתמש בפתרון של טלמסג’ – וואטסאפ לעסקים (אפליקציה המבוססת על הודעות IP) ומאפשרת שליחה וקבלה של הודעות בין העובדים והממשקים השונים. 

וואטסאפ ארגוני – חיוני בכל ארגון ועסק

האפליקציה הינה הכלי האידאלי לניהול הודעות לטלפונים ניידים בארגון. הפתרון שומר על מידע, מבטיח אמינות, מאפשר ניהול ופיקוח ומשפר תפוקה ויעילות.

ארגון אשר רוצה לנהל את רשימת המשתמשים, ניהול ספרי כתובות ושליטה על המידע העובר ברשת תוך כדי אבטחת פרטיות של העובד והמידע ישתמש באפליקציה דמוית וואסטאפ ארגוני ולהתקדם לעידן החדש של העברת הודעות, מסמכים וכל מידע אשר רוצים.

בעידן הפרטיות אנו מחפשים הפרדה גם בשימוש במובייל, כמו שיש שימוש באימייל פרטי לחיים הפרטיים ובאימייל של הארגון ליום העבודה, כך גם על הנייד! אפליקציית טלמסג’ – המדמה וואטסאפ ארגוני, מאפשרת הפרדה ברורה והודעות מהארגון מגיעות רק לאפליקציה וכך זוכות לתשומת לב מיוחדת והקטנה סיכון לטעיות או העברת מידע לגורמים חיצוניים.

וואטסאפ לעסקיםעיקרי השירות:

מאובטח – עם טלמסג’ ההודעות ושיחות הצ’אט מוצפנות, מוגנות סיסמא, ושמורות. בין היתר השירות מאפשר הצפנה כוללת מקצה לקצה, הגנת גישה להודעות בסיסמא, שליחת הודעות מוגבלות בזמן, נעילת העברת מסרונים למספרים לא מורשים, נעילה מרחוק ומחיקה מרחוק במקרה של גנבה ואובדן, וכן סטטוס העברת הודעות מתקדם ואישורי מסירה.

מנוהל – טלמסג’ מאפשרת לפקח, לשלוט, ולאכוף מדיניות לגבי אופן העברת הודעות ומידע. המערכת מספקת ממשק אדמיניסטרטור, ארכיון הודעות, מחולל דוחות, ופנקס כתובות ארגוני.  

אמין – טלמסג’ דואגת לכך שכל הודעה תגיע לנמען המיועד. כל הודעה שנשלחת כ IP Push Notification (דרך האינטרנט)  ושעבורה לא נתקבל אישור העברה לאחר מספר דקות תשלח כהודעת SMS רגילה. התשתית שלנו דואגת למשלוח הודעות מובטח וללא דאגה.

מותאם לדרישות IT – המוצר מגיע עם API-ים המאפשרים חיבור לכל מערכת IT, לרבות REST,SOAP, XML, HTTP  ועוד. תיעוד ומידע נוסף מופיע באתר המפתחים: http://developer.telemessage.com

תפעול המוצר פשוט ולא דורש התקנות מיוחדות.

לחצו על קישור זה לפרטים נוספים לגבי המוצר.

או צרו עימנו קשר.

ניתן להשתמש בעוד מוצרים שלנו כגון שליחת הודעות SMS, שליחת פקסים, הודעות SMS נכנסות ועוד.

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site! צרו קשר דילוג לתוכן