וואטסאפ ארגוני - פתרון וואטסאפ לארגוןהאם צריך וואטסאפ לעסקים?

תקשורת פנים ארגונית הינה חשובה, מפרה ובעלת ערך רב לעובדים ולמעסיקים. כמעסיק הייתם רוצים לשמור על התכתובת בתוך הארגון וכעובד אתם מחפשים הפרדה בין החיים הפרטים לחיים התעסוקתיים. אם כן, וואטסאפ לארגון הוא הצעד המתבקש.

לכן ארגונים רבים עברו להשתמש בפתרון של טלמסג’ – וואטסאפ לעסקים (אפליקציה המבוססת על הודעות IP) ומאפשרת שליחה וקבלה של הודעות בין העובדים והממשקים השונים, בואו להכיר מקרוב את וואצאפ ביזנס!

וואטסאפ ארגוני – חיוני בכל ארגון ועסק

האפליקציה משמשת כוואטסאפ לארגון והינה הכלי האידאלי לניהול הודעות לטלפונים ניידים בארגון. הפתרון שומר על מידע, מבטיח אמינות, מאפשר ניהול ופיקוח ומשפר תפוקה ויעילות.

ארגון אשר רוצה לנהל את רשימת המשתמשים, ניהול ספרי כתובות ושליטה על המידע העובר ברשת תוך כדי אבטחת פרטיות של העובד והמידע ישתמש באפליקציה דמוית וואסטאפ ארגוני ולהתקדם לעידן החדש של העברת הודעות, מסמכים וכל מידע אשר רוצים.

בעידן הפרטיות אנו מחפשים הפרדה גם בשימוש במובייל, כמו שיש שימוש באימייל פרטי לחיים הפרטיים ובאימייל של הארגון ליום העבודה, כך גם על הנייד! אפליקציית טלמסג’ – המדמה וואטסאפ ארגוני, מאפשרת הפרדה ברורה והודעות מהארגון מגיעות רק לאפליקציה וכך זוכות לתשומת לב מיוחדת והקטנה סיכון לטעויות או העברת מידע לגורמים חיצוניים.

וואטסאפ לעסקים - פתרון וואטסאפ לארגוןוואטסאפ לארגון – עיקרי השירות של וואצאפ ביזנס:

מאובטח – עם טלמסג’ ההודעות ושיחות הצ’אט מוצפנות, מוגנות סיסמא, ושמורות. בין היתר השירות מאפשר הצפנה כוללת מקצה לקצה, הגנת גישה להודעות בסיסמא, שליחת הודעות מוגבלות בזמן, נעילת העברת מסרונים למספרים לא מורשים, נעילה מרחוק ומחיקה מרחוק במקרה של גנבה ואובדן, וכן סטטוס העברת הודעות מתקדם ואישורי מסירה.

מנוהל – טלמסג’ מאפשרת לפקח, לשלוט, ולאכוף מדיניות לגבי אופן העברת הודעות ומידע. המערכת מספקת ממשק אדמיניסטרטור, ארכיון הודעות, מחולל דוחות, ופנקס כתובות ארגוני.  

אמין – טלמסג’ דואגת לכך שכל הודעה תגיע לנמען המיועד. כל הודעה שנשלחת כ IP Push Notification (דרך האינטרנט)  ושעבורה לא נתקבל אישור העברה לאחר מספר דקות תשלח כהודעת SMS רגילה. התשתית שלנו דואגת למשלוח הודעות מובטח וללא דאגה.

מותאם לדרישות IT – המוצר מגיע עם API-ים המאפשרים חיבור לכל מערכת IT, לרבות REST,SOAP, XML, HTTP  ועוד. תיעוד ומידע נוסף מופיע באתר המפתחים: http://developer.telemessage.com

תפעול טלמסג’ כוואטסאפ לארגון פשוט ולא דורש התקנות מיוחדות.

לחצו על קישור זה לפרטים נוספים לגבי המוצר.

או צרו עימנו קשר.

ניתן להשתמש בעוד מוצרים שלנו כגון שליחת הודעות SMS, שרת לשליחת פקסים, הודעות SMS נכנסות ועוד.

Leave a Reply

טלמסג' - הדרך הקלה לשליחת הודעות צרו קשר דילוג לתוכן