היום לא מעט אנשים בוחרים להחזיק מספר טלפון נוסף, מאחר ולא פעם ישנו רצון להפריד בין החיים האישיים לבין העסק. לא מעט בעלי עסקים נוטים לתת את מספר הטלפון הפרטי שלהם, על מנת לאפשר ללקוחות מענה מהיר ויעיל בכל רגע נתון. כתוצאה מכך, הגבול בין החיים האישיים לבין העבודה הולך ומטשטש, מאחר ורוב הלקוחות אינם מקפידים להתקשר או לסמס במשך שעות העבודה. כתוצאה מכך, לא מעט פרילנסרים, עצמאיים ובעלי עסקים, מוצאים את עצמם עונים ללקוחות גם בשעות הערב המאוחרות, בסופי שבוע ובחגים. אנו בחברת טלמסג’ נשמח לספק לכם שירות של מספר טלפון נוסף, על מנת לאפשר לכם לבצע הפרדה ברורה בין החיים האישיים לבין החיים המקצועיים.

מספר טלפון נוסף

מספר טלפון נוסף – כל היתרונות בשירות אחד

מספר טלפון נוסף יכול להקל על כל בעל עסק, ומאפשר דרך פשוטה להפריד בין תקשורות פרטיות ותקשורות עסקיות באותו מכשיר נייד. הוא מאפשר גם דרך פשוטה להעברת הודעות לתא קולי והתנתקות מהתעסקות עם העבודה בשעות הפנאי. חשוב לזכור כי למרות החשיבות העצומה של העסק וההשפעה שלו על המצב הכלכלי שלכם ועל השקט הנפשי, עדיין מומלץ למתוח גבול ולהפריד בין החיים האישיים לבין יום העבודה. כל אחד חייב להחליט עבור עצמו מתי הוא מפסיק לענות לשיחות הקשורות לעבודה, על מנת להשאיר מספיק זמן פנוי למשפחה, לחברים ולתחביבים השונים. יש לזכור כי אחת הדרכים להעלות את התפוקה של העבודה, היא להבטיח מספיק זמן פנוי לשאר הדברים החשובים בחיים. לכן אחת הדרכים היעילות ביותר להבטיח את ההפרדה הזאת, היא באמצעות יצירה של מספר טלפון נוסף, באותו מכשיר נייד, שישמש אתכם אך ורק עבור שיחות והודעות הקשורות לעסק.

יתרון נוסף הוא שניתן להקליט את השיחות וכן את הודעות ה-SMS הנשלחות לאותו מספר המשמש לוואטסאפ ולשמור גם התקשרויות אלה בארכיון החברה או באימייל. כך שכל התקשורת ומידע העובר בניידים נשמר ומאורכב וניתן לחפש בו בקלות ולנטר אותו 

מספר טלפון נוסף – למי זה יכול להתאים?

כל עצמאי יודע כי יום העבודה עלול להימשך עד לשעות הקטנות של הלילה, במידה ולא מותחים קו גבול ברור ומדויק. לא מעט לקוחות נוטים לסמס באמצע הלילה או להתקשר בשעות הערב המאוחרות, מאחר וזהו הזמן הפנוי שלהם. לכן הם עלולים ליצור קשר עם בית העסק שלכם בשעות לא שגרתיות, אך אין זה אומר כי אתם חייבים לענות להם באותו הרגע. באמצעות הפרדה בין הטלפון הפרטי לטלפון העסקי, ניתן ליצור גבול ברור בין שעות העבודה לבין שעות הפנאי. בצורה כזו, ניתן להפסיק להתעסק בנושאים הקשורים לעבודה על בסיס 24/7 ולהשאיר מספיק זמן פנוי לעצמכם ולאנשים היקרים לכם. מעבר לכך, זהו הפתרון המושלם עבור כל מי שמעוניין לשמור על הפרטיות שלו ולמנוע מצבים של לקוחות שמטרידים אותו בשעות לא מתאימות.

אנו בחברת טלמסג’ נשמח לספק לכם מספר טלפון נוסף, על מנת לאפשר לכם להפריד בין שעות הפנאי שלכם לבין שעות העבודה. אנו נשמח לסייע לכם לבחור את המספר המתאים ביותר לעסק שלכם, על מנת למנוע מצב של טלפונים וסמסים למספר הפרטי שלכם מחוץ לשעות העבודה. לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר.

Leave a Reply

טלמסג' - הדרך הקלה לשליחת הודעות צרו קשר דילוג לתוכן