אין ספק כי אפליקציית וואצאפ הפכה לאחת האפליקציות הנפוצות והפופולאריות ביותר בארץ. אם בעבר רוב האנשים נהגו להתקשר ולנהל שיחות טלפון ארוכות, הרי שהיום הרוב המוחלט של האנשים יעדיפו לנהל התכתבות בוואצאפ במקום לבזבז את זמנם בשיחות טלפון מייגעות. כמובן שהדבר נכון לא רק בחיים האישיים, אלא גם בחיים העסקיים. רוב הלקוחות יעדיפו לקבל מענה מהיר ומקצועי, במקום לבזבז את זמנם בהמתנה לנציג שירות.

לכן אין זה מפתיע כי רוב החברות ורוב הארגונים מספקים ללקוחותיהם את האפשרות לתקשר עימם בוואצאפ, במטרה לשדרג את חווית הלקוח ולהעניק להם את המענה המקצועי ביותר בזמן אמת. אך על מנת לתעד את השיחות עם הלקוחות ולבקר את שירות הלקוחות של החברה, מומלץ להשקיע בשירות של וואצאפ למייל.

וואטסאפ לדואר אלקטרוני

אנו בחברת טלמסג’ מספקים שירות של ווצאפ לדואר האלקטרוני שלכם, במטרה לאפשר לכם לתעד ולבקר את כל התקשורת עם לקוחות החברה. שירות זה יכול גם להינתן על גבי מספר טלפון חדש אשר מותקן על אפליקציית וואצאפ business ונותן אפשרות להפריד בן אפליקצית וואצאפ אישית לזו של החברה.

וואצאפ למייל - מה היתרונות?

וואצאפ למייל – כל היתרונות ששווה להכיר

קודם כל, יש לזכור כי הדרך הטובה ביותר לקדם ולפתח כל סוג של עסק וכל סוג של חברה, היא באמצעות השקעה בשימור הלקוחות. בעוד שרוב החברות מוכנות להשקיע לא מעט זמן ומשאבים בגיוס של לקוחות חדשים ובהגדלה של אחוזי המכירות, יש לזכור כי לקוחות נאמנים מהווים את אחד המשאבים החשובים ביותר בכל עסק ובכל ארגון. לכן חשוב לשים לב לצרכים של הלקוחות שלכם ולעקוב אחר התקשורת עימם, במטרה לשפר ככל הניתן את חווית הלקוח. באמצעות שירות של ווצאפ לדואר האלקטרוני, ניתן לתעד ולבקר כל סוג של תקשורת שנעשה עם לקוחות החברה בכל רגע נתון. בצורה כזו, ניתן ללמוד ולהסיק מסקנות אודות צורת התקשורת המיטבית עם לקוחות החברה. כמו כן, בזכות התיעוד של השיחות, ניתן יהיה לפנות לכל אחד מהלקוחות ולספק להם הטבות ייעודיות עבורם, בהתאם לצרכים ולתחומי העניין שלהם.

וואצאפ לדואר האלקטרוני – מדוע כדאי להשקיע בכך?

מעבר ליכולת לתעד ולבקר את התקשורת של בית העסק עם הלקוחות שלו, ניתן להשתמש בשירות זה על מנת להעניק ללקוחות שירות מתקדם. למשל, במידה ולקוח פונה פעם נוספת לבית העסק, ניתן למצוא בצורה מידית את ההתכתבות שלו עם נציג השירות, להתעדכן בזמן אמת לגבי הבקשות או הבעיות הקודמות שלו, ובכך לספק לו שירות מקיף ויעיל יותר, ללא שום צורך בהסברים מיותרים מצד הלקוח. מעבר לכך, כדאי לזכור כי תיעוד השיחות יכול להיות שימושי במיוחד, במידה ומתגלה אי הסכמה או קונפליקט בין בית העסק לבין הלקוח. הדבר יכול לשמש את בית העסק גם מבחינה משפטית, בתור הוכחה להתנהלות של הלקוח ולתגובה של בית העסק.

אנו בחברת טלמסג’ מספקים שירות יעיל ואיכותי של שליחת וואטסאפ לדואר האלקטרוני, במטרה לתעד ולבקר את התקשורת עם לקוחות החברה. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר.

Leave a Reply

טלמסג' - הדרך הקלה לשליחת הודעות צרו קשר דילוג לתוכן